Americký gigant Twitter umožnil v březnu uzavřel své kanceláře v důsledku pandemie koronaviru, která zasáhla celý svět. Mnoho se změnilo a práce z domova byla nějakou dobu jediným možným řešením. Americká společnost však chce v práci z domova pokračovat i nadále.

Twitter nadále nabízí práci z domova

Zaměstnanci tohoto gigantu začali v polovině března pracovat z domova. Společnost se tak rozhodla chránit své zaměstnance a těm, kterým to situace umožnila, dala práci z domova.

Ačkoli se v posledních dnech opatření, která nastala vlivem koronaviru, začínají postupně uvolňovat a život nás všech se tak postupně vrací do normálu, Twitter chce i nadále v práci z domova pokračovat.

Záleží na zaměstnancích

Americká společnost dala zaměstnancům na výběr. Ti, kteří chtějí i nadále pracovat z domu a jejich situace jim to umožňuje, se nemusí vracet do svých kanceláří. Provoz kanceláří by se přitom měl obnovit nejdříve v září tohoto roku.

Twitter není jediný, kdo podporuje práci z domu

Práci z domova, tedy práci na dálku, nepodporuje již zmíněný americký gigant. Rozhodly se pro ni i další firmy, konkrétně Facebook a Google. Ti oznámili, že jejich zaměstnanci budou moci pracovat z domu až do konce tohoto roku.