Společnost Telly jde zase o krok dál. Chce si své stávající zákazníky hýčkat a zároveň motivovat ty nové, aby se stali součástí jedné velké rodiny. Proto v červnu přišla se zajímavou akcí, díky které můžete sledovat kanál Discovery HD i za předpokladu, že máte předplacený i ten nejmenší tarif.

Discovery HD je nejoblíbenější prémiový kanál

Není žádným tajemstvím, že kanál Discovery HD patří mezi diváky k nejoblíbenějším prémiovým programům. Jeho popularita roste celosvětově, zaměřuje se na vědu, techniku, historii a přírodu, proto má opravdu široké publikum nadšených diváků.

V černu se na tomto kanále chystají hned dvě velké premiéry, které si žádný fanoušek jistě nemůže nechat ujít. Jednou z nich je dokument Boj o velryby a druhou je premiéra dokumentu Space X. Ta se bude věnovat nedávnému letu do vesmíru.

Telly zpřístupnila program všem divákům

Společnost Telly si uvědomuje, že i v řadách jejích diváků je i Discovery HD velký zájem. Během tohoto měsíce tak mohou prémiový kanál sledovat všichni diváci a to dokonce i ti, kteří mají zaplacený pouze malý tarif.

Marketingový manažer Telly Jan Schöppel prohlásil, že pevně věří, že zpřístupnění kanálu všem divákům bude takovou příjemnou ochutnávkou.