792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Jaká je vánoční nabídka od T-Mobile pro rok 2020?

Jaká je vánoční nabídka od T-Mobile pro rok 2020?

Publikováno: 5. 11. 2020310 slovČtení na 1.6 min.

Jaká je vánoční nabídka od T-Mobile pro letošní rok? Určitě jste zvědaví, co si pro vás oblíbený růžový operátor tentokrát připravil a na co se v rámci jeho sváteční nabídky můžete těšit.

Různorodá nabídka si najde své zákazníky

Jako každý rok i ten letošní se chtěl T-Mobile vyšvihnout. Dal si proto záležet, aby jeho vánoční kampaň byla opravdu rozmanitá a na své si tak přišlo co možná nejvíce zákazníků.

Poslední dva měsíce v roce 2020 si tak příznivci růžového mobilního operátora budou moci užít zajímavé mobilní tarify, akce týkající se předplacené Twist karty nebo pevný internet.

Co zahrnuje vánoční nabídka od T-Mobile?

Už vás konečně přestaneme napínat a prozradíme vám, co všechno zahrnuje vánoční kampaň, se kterou se operátor pochlubil hned prvního listopadu. Věříme, že si přijdete na své.

Prvním lákadlem jsou data navíc k předplacené Twist kartě. Zákazníci využívající předplacenou kartu získají 10 GB dat navíc za každé dobití, data si musí vyzvednout v aplikaci Můj T-Mobile.

Operátor myslel i na lákadla týkající se pevného internetu nebo televize. Zde se mohou zákazníci těšit třeba na notebook Acer Aspire 3 za zvýhodněnou cenu při sjednání nebo prodloužení služby. K televizním tarifům pak mohou získat televizi Philips ve třech velikostech – za lákavou cenu a buď zaplatí celou částku najednou, nebo si ji sjednají na splátky.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.