792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Kontrolujte hodnoty svých služeb díky aplikaci moje O2

Kontrolujte hodnoty svých služeb díky aplikaci moje O2

Publikováno: 20. 5. 2021394 slovČtení na 2 min.

Aplikace moje O2 je formou samoobsluhy modrého operátora, která je k dispozici všem zákazníkům, co jakoukoliv formou odebírají služby tohoto operátora. Aplikace moje O2 je tak k dispozici nejen například klientům s mobilním tarifem, ale také například uživatelům O2 TV nebo uživatelům dobíjecích SIM karet.

Registrace v moje O2 tak není podmíněna službou, kterou od O2 odebíráte. Je podmíněna jen podmínkou, že jakoukoliv službu odebíráte a ta služba je stále aktivní. Dnes si představíme, co vše v moje O2 lze řídit.

Moje O2 family pro rodinné tarify

Jednou z pokročilých funkcí administrace moje O2 je její varianta moje O2 family. Ta slouží ke kontrole rodinných balíčků, které jsou většinou vázány na mobilní tarify. Nejde jen o rodinu jako takovou, ale jako O2 family může fungovat například i klub nebo kamarádi.

Ten, kdo má správu nad těmito zařízeními potom může například přerozdělovat mobilní data nebo volné minuty. Protože se všechny hodnoty už neřídí na konkrétní zařízení, ale na rodinný tarif jako takový a přerozdělení uvnitř tarifu je potom otázkou každého zvlášť.

Kontrola nad vším vyúčtováním

V moje O2 zároveň máte k dispozici přehled všech vašich služeb včetně vyúčtování za ně. Mimo toho, že si můžete procházet vystavené faktury, těch starých včetně, zde máte i možnosti rychlé platby. Můžete tak využít předpřipraveného QR pro vyplněné údaje v internetovém bankovnictví k rychlé a přesné platbě.

Objednávka nových služeb bez volání

Potřebujete zařídit nové připojení k internetu? Změnu ve svém tarifu, nebo ukončit nějakou službu? Nemusíte chodit na pobočku nebo volat operátorům. V moje O2 vám stačí jenom zadat požadavek a vyčkat na to, až se vám operátor z linky podpory ozve sám. Všechno rychle, jednoduše a bez jakéhokoliv čekání.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.