792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Oblíbený kanál TV Paprika nově nabídne T-Mobile TV i na tarifu S

Oblíbený kanál TV Paprika nově nabídne T-Mobile TV i na tarifu S

Publikováno: 28. 12. 2018329 slovČtení na 1.6 min.

Lidmi tolik oblíbený program TV Paprika začne T-Mobile TV nově nabízet již od tarifu S, zatímco až do této chvíle byl tento program dostupný pouze pro zákazníky, kteří měli u růžového mobilního operátora sjednaný tarif L a výše.

TV Paprika na T-Mobile TV součástí všech tarifů

Již od 3. prosince tohoto roku si může více jak 50 000 zákazníků T-Mobile užívat pořady, které se vysílají na kanálu TV Paprika, jež se zaměřuje na vaření a nejrůznější kulinářská umění. Do této chvíle mohli kanál sledovat pouze ti, jež měli sjednaný dražší tarif, což se ale nyní mění a to je určitě dobrá zpráva pro každého milovníka vaření a dobrého jídla.

Základní balíček T-Mobile TV S stojí měsíčně 399 Kč, jste-li součástí věrnostního programu Magenta 1, pak vás základní balíček může vyjít jen na 299 Kč/měsíčně, dosáhnete-li na nejvyšší možnou slevu 25 %.

Co vám TV Paprika může nabídnout?

Jen málokdo by neznal oblíbený kanál TV Paprika, který se těší popularitě po celém světě, není se tedy čemu divit, že i tady u nás má velkou sledovanost. Ta podle T-Mobile nyní ještě vzroste, když kanál a jeho pořady bude moci sledovat více lidí.

TV Paprika tak nadšeným kuchařům nebo i těm, kteří se na jídlo třeba jen rádi dívají a kochají se pohledem, nabídne pořady jako například Vánoční recepty Jamieo Olivera, Pečené Vánoce Gordona, Gina a Freda nebo Vánoce u Nigelly doma. Rozhodně tak je na co se těšit a to nejen v tomto vánočním čase!

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.