792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Limitovaná Twist karta od T-Mobile

Limitovaná Twist karta od T-Mobile

Publikováno: 9. 4. 2019324 slovČtení na 1.6 min.

Nová limitovaná Twist karta od růžového mobilního operátora by měla hlídat vaše výdaje. Jak to bude fungovat v praxi?

Plaťte jen za tolik dat, kolik skutečně využijete

T- Mobile představil novou limitovanou edici Twist karty s myšlenkou „plaťte jen za tolik dat, kolik skutečně využijete“. Cílem je tak nabídnout ideální řešení pro zákazníky, kteří chtějí mít své výdaje pod kontrolou, ale zároveň se nechtějí připravit o možnost připojení k internetu.

Jak bude Twist karta fungovat?

Určitě vás zajímá, jak to bude s novou Twist kartou fungovat v praxi. Vše je velmi jednoduché: zaplatíte jen za data, která prosurfujete, přičemž ale za den nezaplatíte více nežli 10 Kč – za tuto částku získáte až 100 MB dat. Pokud internet během dne vůbec nezapnete, nezaplatíte ani korunu.

Twist karta nově i pro nové zákazníky

Tuto službu již v listopadu loňského roku T-Mobile nabídl svým stávajícím zákazníkům. Nyní ji ale nabídne i těm novým. Možnost příležitostně datovat, aniž by bylo potřeba zřizovat si kompletní balíček, mnoho zákazníků růžového mobilního operátora uvítalo, proto se T-Mobile rozhodl, že jej teď nyní budou moci využívat nejen stávající, ale i noví zákazníci.

Ředitel komerční divize Juraj Bóna dodal, že jsou zákazníci nadšení z férovosti, kdy opravdu platí jen za svou skutečnou útratu a za den neutratí více než 10 Kč. Využití Twist karty je tak podle jeho názoru ideální především pro uživatele, kteří až doposud fungovali pouze na wifi připojení.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.