792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Mobilní služby jsou podle průzkumu zbytečně drahé

Mobilní služby jsou podle průzkumu zbytečně drahé

Publikováno: 23. 8. 2018261 slovČtení na 1.3 min.

Mobilní služby v současné době nevyužívá jen málokdo. Podle průzkumu, který mezi uživateli probíhal v červenci tohoto roku, ale vyšlo najevo, že jsou zbytečně drahé. Průzkumu ohledně cen za mobilní služby se zúčastnilo více jak 500 respondentů, pojďte se společně s námi podívat, jaké jsou výsledky!

Zbytečně vysoké ceny za mobilní služby? Podle 44 % uživatelů ano!

Podle průzkumu vyšlo najevo, že celkem 44 % všech dotazovaných uživatelů není spokojených s cenami za mobilní služby. Pokud byste chtěli znát konkrétní čísla, mohli bychom zde zmínit, že celkem 16 % uživatelů hodnotí ceny za služby jako velmi nepříznivé, dalších 28 % dotazovaných odpovědělo, že jsou podle nich spíše nepříznivé, 22 % lidí je hodnotí zcela v pořádku a 29 % uživatelů odpovědělo, že nejsou ani spokojeni, ani nespokojeni. Zbylých 6 % lidí nemělo na ceny za mobilní služby žádný názor, neodpověděli tedy nijak.

Ženy jsou spokojenější nežli muži

Kromě skutečnosti, že se díky průzkumu ukázalo, že jsou lidé s cenami spíše nespokojeni, se odhalila i další skutečnost – ženy jsou v tomto ohledu spokojenější, nežli muži. I přesto ale pouhých 11 % dotazovaných respondentů odpovědělo, že plánují změnit operátora, což je ještě o 2 % méně, nežli kolik lidí změnilo operátora v uplynulém období.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.