792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Moderní tarify a kvalitní služby od českých poskytovatelů

Moderní tarify a kvalitní služby od českých poskytovatelů

Publikováno: 31. 12. 2020414 slovČtení na 2.1 min.

Na místním telekomunikačním trhu se pohybuje celá řada poskytovatelů mobilních služeb, kteří se předhání v tom, který z nich nabídne lepší tarify.  Většina z nich je ale dceřinými společnostmi, nebo takzvanými virtuálními operátory, kteří spadají pod trojici gigantů řídící český mobilní svět. Jedná se o společnosti O2, T-mobile a Vodafone.

O2 tarify jsou přitom velkou stálicí na místním trhu a již dlouhou dobu se mohou honosit titulem nejužívanějšího místního operátora. V těsném závěsu jsou T-mobile tarify, které především díky posledním inovacím a změnám lákají mladé klienty. Zmíněné sice jako poslední, ale rozhodně stejně konkurence schopné jsou Vodafone tarify, které naopak lákají na dlouhou tradici a minimální závazky. Všichni poskytovatelé mají svoje velké plusy i mínusy, a proto je dost odlišná i jejich klientela.

T-mobile láká mladé ve velkém

Mnohé by to nenapadlo, ale především na mladé se v posledních měsících a letech zaměřuje obchodní úsilí společnosti T-mobile. Před rokem si získala popularitu díky neomezeným datům na celé prázdniny po tarifním pásmu EU a od té doby T-mobile tarify zaznamenávají vysoký nárust klientů. T-mobile se u tarifů zaměřuje především na dostatečné datové kapacity a chápou, že nejen mladí lidé, ale jakýkoli moderní uživatel je schopný vyřizovat maximum záležitostí online.

Nabídka od O2 a Vodafone stojí na opačné straně bariéry

Dá se říci, že T-mobile aktuálně tvoří pověstnou zlatou střední cestu. Oproti tomu je politika O2 tarifů založená na masivní a dlouholeté základně klientů. V cenové válce se pohybuje výše, než T-mobile, ale bezesporu O2 tarify jakékoli spory dohání vysokou kvalitou, a především komplexním složením, kdy podobnou porci dat, volání i SMS najdete ve všech variantách tarifů.

Vodafone tarify se pak rozhodly bojovat s konkurencí pomocí obchodní volnosti. U konkurence je totiž možnost uzavřít tarif bez závazku příplatkovou službou, což není u Vodafone pravda. Výhodou Vodafone tarifů je, že je tak můžete získat beze strachu z obtíží.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.