792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Neomezená data od T-Mobile

Neomezená data od T-Mobile

Publikováno: 2. 7. 2020363 slovČtení na 1.8 min.

Komu by se nelíbilo využívat neomezená data od T-Mobile, které se růžový operátor patřící k nejsilnější trojici na českém trhu rozhodl rozdávat všem, kteří letos v létě budou cestovat po naší krásné zemi.

Operátor chce rozdávat data zdarma

Neomezená data od T-Mobile. Na první pohled se zdá, že podobná akce už tu byla. Konkrétně loňské léto, vzpomínáte? Nyní je to ale trochu jinak a oblíbený mobilní operátor si pro své zákazníky připravil velmi zajímavou a jistě i lákavou akci, které bude velmi těžké odolat.

Neomezená data od T-Mobile pro ty, kteří budou cestovat po Čechách

Není to tak dávno, co jsme společně s celým světem čelili pandemii koronaviru, která toho nejen u nás hodně změnila. Možná i v závislosti na uplynulé události se jeden ze tří nejvýznamnějších operátorů rozhodl přispěchat na začátku léta s akcí, která vás určitě zaujme.

T-Mobile bude rozdávat data zdarma všem, kteří letos  v létě budou cestovat po Čechách. Akce nese název  „Spolu po magentové“ a  v podstatě jde o to, že  za každé navštívené místo, které je do akce zapojeno, získáte od operátora data zdarma v neomezeném množství po dobu 24 hodin.

Do akce se zapojilo více jak 1700 subjektů

Akce „Spolu po magentové“ rozhodně nejede v malém měřítku! Do kampaně se totiž společně s operátorem T-Mobile, Czech Tourism a portálem kudyznudy.cz zapojilo více než 1700 subjektů, mezi které patří hrady, zámky, hotely i restaurace.

Na těchto místech zákazníci najdou materiály s QR kódem, který jednoduše naskenují a zdarma odešlou prostřednictvím SMS. V další zprávě jen stačí potvrdit souhlas s lokalizací, po kterém zákazník obdrží kód, jež je potřeba zadat do aplikace Můj T-Mobile. Následně si mohou užívat 24 hodin neomezená data úplně zadarmo.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.