T-Mobile si jakožto jeden z největších mobilních operátorů na českém trhu moc dobře uvědomuje, jaká je nynější situace panující v České republice a samozřejmě také kdekoli jinde ve světě. Reagoval proto na doporučení, že  by se lidé měli co nejvíce zdržovat v pohodlí svých domovů a svým zákazníkům začal nabízet 50 % kreditu zdarma při dobití online.

Dobijte Twist kartu online a získejte kredit navíc

T-Mobile moc dobře ví, co na jeho zákazníky platí. A nebyli bychom to my Češi, pokud bychom si nechali ujít možnost získat něco úplně zadarmo. Není se tak čemu divit, že nabídku růžového mobilního operátora využívá stále více lidí.

A o co vlastně jde?

V podstatě je to úplně jednoduché! Pokud si svoji Twist kartu dobijete online, nadělí vám operátor 50 % dobitého kreditu jako bonus úplně zadarmo.

T-Mobile na to jde štědře, dobíjení není omezeno

Operátor přitom nikterak neomezuje, kolikrát si zákazník může dobít a kolikrát tak může získat lákavý bonusový kredit zdarma. Záleží proto na každém z vás, kolikrát si kredit online dobijete, protože právě tolikrát získáte 50 % kreditu jako velmi příjemný dáreček úplně zadarmo.

Twist kartu můžete dobít buď v aplikaci ve svém mobilním telefonu, nebo na stránkách operátora.