792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Rok 2019 u iPhone – těšte se na trojici nových smartphonů

Rok 2019 u iPhone – těšte se na trojici nových smartphonů

Publikováno: 19. 3. 2019298 slovČtení na 1.5 min.

iPhone se v letošním roce chystá představit hned tři nové smartphony. Informoval o tom list The Wall Street Journal. Ten se odvolal na důvěryhodné zdroje a prozradil, že společnost Apple bude pokračovat v loňské tradici – loni představil 3 nová jablíčka v jeden den, což se stalo vůbec poprvé v historii společnosti.

IPhone se představí letos na podzim

U společnosti Apple jsme si již zvykli, že své nové smartphony nechává spatřit světlo světa pokaždé na podzim. Ani letos tomu nebude jinak. Pokud se tvrzení listu The Wall Street journal potvrdí a společnost Apple opravdu bude pokračovat v loňské tradici, můžeme se místo na jeden smartphone těšit hned na tři. A co od nových jablíček budete moci očekávat?

Nová generace chytrých telefonů s kvalitními fotoaparáty

Nové smartphony s logem Apple, které známe jako podobu nakousnutého jablka, se budou moci pyšnit především kvalitními fotoaparáty. Právě na ty se totiž Apple rozhodl v letošním roce zapracovat.

Nejdražší z letošních novinek se bude moci pyšnit trojitým objektivem, zbylé dvě novinky pak budou disponovat objektivem dvojitým. Duální optiky se tak dočká i nástupce nejlevnějšího iPhonu XR, který v současné době disponuje pouze jedním objektivem.

Technologie OLED

Milovníky nakousnutých jablíček určitě potěší i skutečnost, že zatímco nejlevnější iPhone bude mít klasický LCD displej, jeho dva dražší bratříčci se budou moci pyšnit pokročilejší technologií OLED, které majitelům nabídne živější podání barev a lepší pozorovací úhly.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.