792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Neomezená data nemusí stát majlant. Představíme vám výhodný mobilní tarif s neomezenými daty

Neomezená data nemusí stát majlant. Představíme vám výhodný mobilní tarif s neomezenými daty

Publikováno: 25. 7. 2023358 slovČtení na 1.8 min.

Již nějakou dobu se stávají neomezená data poměrně dost běžnou součástí nabídky celé řady poskytovatelů. Jenže problémem je, že jenom málokdy můžeme neomezená data najít v nabídce, která by vypadala jako výhodný mobilní tarif.

Zcela naopak se dost často stává, že jsou neomezená data součástí tarifů, které se pohybují kolem tisíce korun a vyšších hodnot. To ale nemusí být nutné v každém případě. Dnes vám představíme výhodný mobilní tarif, co neomezená data obsahuje.

T-Mobile a trochu jiný přístup

Jedním z operátorům, který se rozhodně dokázal podívat na neomezená data trochu odlišně, je už od začátku T-Mobile. Nejen, že je dokázal jako vůbec první, předvést na českém trhu, ale dokonce se i rozhodl nabízet víceméně jediný výhodný mobilní tarif s neomezenými daty.

Nejlevnější mobilní tarify s neomezenými daty můžete zakoupit od T-Mobile proto, že se rozhodl v několika úrovních nabídnout ceny a neomezená dat as tím, že se odlišuje maximální rychlost připojení, která je použitelná.

Za jaké nejlevnější hodnoty sehnat výhodný mobilní tarif?

Všeobecně se dá říct, že výhodný mobilní tarif se pohybuje kolem pětiset korun. To ale rozhodně není ve všech případech částka pro samotná neomezená mobilní data. Dost často se totiž potkáme také s tím, že jsou neomezená data nabízena od ceny kolem šesti až sedmi stovek korun. A přesně v této hodnotě najdeme víceméně ty nejlevnější dostupné.

Mimo samotného T-Mobile, který jsme již zmínili, vás možná překvapí i jiná jména. Nejedná se přitom o ty největší fyzické operátory, ale často o menší operátory, takzvané virtuální. Jednou ze zajímavých nabídek je kupříkladu cena šesti set korun za kompletně neomezený tarif od společnosti Tesco Mobile, která patří mezi nejmenší poskytovatele u nás.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.