792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Studenti mohou využít tarif s neomezenými daty u Vodafone

Studenti mohou využít tarif s neomezenými daty u Vodafone

Publikováno: 29. 9. 2020354 slovČtení na 1.8 min.

Do konce října tohoto roku si studenti do 27 let mohou u červeného operátora Vodafone sjednat tarif s neomezenými daty. Limitovaná nabídka spadá do akce s názvem #jetovtobě a tarif Neomezený již přilákal nejednoho zákazníka.

Tarif s neomezenými daty pro určitou věkovou skupinu

Již samotný nadpis dnešního článku jasně upozorňuje na to, že se nabídka týká pouze určité věkové skupiny. Mobilní operátor Vodafone cílí na konkrétní skupinu uživatelů a jak se zdá, sklízí první kýžené ovoce. O tarif #jetovtobě Neomezený je totiž velký zájem.

Limitovaná nabídka platí pro nové nebo stávající zákazníky, kteří splní věkovou podmínku – nejnižší hranice je 6 let, nejvyšší pak 26,99 let. Další podmínkou je také platný průkaz ISIC, na každý průkaz může být sjednán pouze jeden tarif.

Na co se můžete těšit?

Tarif s neomezenými daty napovídá, že největším lákadlem téhle limitky budou především neomezená data, která se studentům dozajista hodí. Ať už přímo ve škole, nebo při čekání na autobus či vlak, využijí je také doma. Zkrátka se hodí kdekoli, kde chtějí být online.

Kromě toho je součástí tarifu #jetovtobě Neomezený také neomezené volán do všech sítí a zrovna tak i neomezené posílání SMS zpráv rovněž do všech sítí.

Tarif je bez závazku a platí 12 měsíců

Další dobrou zprávou je, že sjednání tarifu nevyžaduje žádný závazek. Platnost tarifu je 12 měsíců. Určitě vás zajímá také cena, která je jistě více nežli lákavá.

Oproti klasickému neomezenému tarifu, který má Vodafone v nabídce, totiž ušetříte krásných 55 %. Místo původní ceny 1331 Kč měsíčně totiž zaplatíte jen 599 Kč měsíčně. A to je nabídka, které zkrátka nelze říci ne.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.