792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

T-Mobile nově nabízí internet do zásuvky

T-Mobile nově nabízí internet do zásuvky

Publikováno: 10. 4. 2018312 slovČtení na 1.6 min.

Internet do zásuvky je nová služba od T-Mobile, která vám umožní pohodlně surfovat po internetu bez nutnosti složité instalace nebo náročné kabeláže. Stačí mít dostatečné pokrytí od poskytovatele, což si můžete jednoduše zjistit s pomocí měření rychlosti a pak už vám nic nebrání v tom, abyste využívali připojení i rychlosti až 20 Mb/s bez omezení FUP!

Co je internet do zásuvky?

Internet do zásuvky, kterému se zkráceně říká PIZ, je služba, se kterou nově přichází oblíbený mobilní operátor T-Mobile. Její výhodou je skutečnost, že nevyžaduje žádnou instalaci ani pokládání kabeláže. Jediné, co pro PIZ musíte udělat, je strčit SIMkartu od T-Mobile do modemu Huawei B252 a ten zastrčit do zásuvky. A to je všechno!

Jak je to s rychlostí?

PIZ nabízí rychlost stahování 20 Mb/s, což by mělo méně náročným uživatelům bohatě stačit. Těm náročnějším by to asi mohlo být málo, proto je internet do zásuvky vhodný třeba na chatu, chalupu nebo zkrátka pro ty, kteří potřebují internet k surfování a tomu, aby byli online. Rychlost uploadu je pak 5 Mb/s, což je dostačující.

A co cena?

Za tuto službu zaplatíte v základní ceně 399 Kč. Pokud by se vám to zdálo hodně, můžete si novou službu zařadit do nového věrnostního programu Magenta, se kterým T-Mobile přišel v březnu tohoto roku. Díky věrnostnímu programu by vás pak služba vyšla třeba jen na 299 Kč. A to je fajn, nemyslíte?

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.