Internet TV se dá vysvětlit hned několika pojmy. Může to být buď vyložený styl online vysílání, které kanály preferují, mezi které patří jako typický příklad například Netflix. A s tou druhou možností jsou pak balíčky televizních programů, kdy nám internet TV umožňuje sledovat z jakéhokoliv zařízení oblíbené kanály.

Internet TV získává velkou popularitu především díky tomu, že se množí užívání různých přenosných médií a chytrých telefonů a stále menší procento lidí tráví čas u klasického domácího televizoru. Internet TV se tak stává výtečnou eventualitou, jak spojit sledování z přenosných zařízení i chytrého televizoru přímo doma.

Premium balíčky Internet TV zabaví každého

Systém dělení jednotlivých balíčků a programů je přibližně stejný, jako jsme byli vždy zvyklí při běžných televizních kanálech. I internetová televize nabízí možnost jak základních nastavení, kdy máte různé velikosti základních balíčků o všeobecných kanálech, tak i různé prémiové balíčky, které ocení především milovníci konkrétních žánrů. Internetová televize tak nabídne celou řadu kanálů s tématikou celovečerních filmů, sportu, hudby, dokumentů a spousty dalších. Meze se nekladnou a milovník všech okruhů televizního vysílání si i u internet TV najde setup přesně podle svých požadavků.

Velká dostupnost s dalšími službami a minimální cena

Internet TV seženete velice často jako kombinaci služeb například s telefonními službami, nebo s připojením k internetu. Někteří poskytovatelé ji ale nabízejí i zcela samostatně a cena mnohdy startuje od překvapivých desítek korun za základních několik kanálů. Prémiové balíčky jsou pak možností, jak internet TV oživit podle svých chutí a investovat přitom měsíční poplatky začínající od pouhých desítek korun.