792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

V rámci vánoční kampaně O2 naděluje slevy na mobily, notebooky i internet

V rámci vánoční kampaně O2 naděluje slevy na mobily, notebooky i internet

Publikováno: 8. 11. 2018330 slovČtení na 1.7 min.

Levnější internet, slevy na nové notebooky nebo akční ceny za mobilní telefony – to všechno na vás od 1. listopadu čeká u modrého operátora O2, který se v rámci vánoční kampaně rozhodl udělat stávajícím i novým zákazníkům velkou radost.

Balíček O2 spolu kombinuje tarify a data

Balíček O2 spolu, který modrý operátor nabízí již nějaký ten pátek, představuje ideální kombinaci tarifu a dat, zároveň nechybí ani O2 TV a internet na doma. Dobrou zprávou je, že slevy lze libovolně sčítat, díky čemuž mohou zákazníci dosáhnout na slevu až 20 000 Kč. Finanční bonus pak mohou využít na pořízení nových zařízení.

Ředitelka mobilního segmentu Silvia Cieslarová věří, že možnost získání slevy až ve výši 20 000 Kč zákazníky O2 zaručeně nadchne.

Sleva až 3000 Kč na nový mobilní telefon

Na své si přijdou i stávající zákazníci O2, pro které si O2 připravilo slevy až 3000 Kč na pořízení nového mobilního telefonu. Slevu může získat úplně každý, nezáleží při tom na tom, jakou službu u modrého operátora využívají – spadá sem jak internet na doma, tak i O2 TV, předplacená karta nebo mobilní tarif. Sleva ve výši až 3000 Kč je zákazníkům poskytována v rámci věrnostního programu O2 extra výhody.

O2

Rychlejší internet jako bonus

Třešničkou na dortu je rychlejší internet, na který se může těšit až 1,5 milionů domácností. V případě, že byste si u O2 sjednali mobilní i pevný internet, můžete získat notebook Lenovo ideapad S130 11 včetně modemu jenom za 495 Kč. Internetové připojení byste si mohli pohodlně užívat jak doma, tak i na cestách.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.