792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Víte, jaké internetové tarify vám může nabídnout modrý operátor?

Víte, jaké internetové tarify vám může nabídnout modrý operátor?

Publikováno: 11. 3. 2021364 slovČtení na 1.8 min.

O2 internet patří mezi jednu z nejrozsáhlejších internetových sítí v České republice. O2 je jako poskytovatel internetového připojení velkou konkurencí donedávna samostatného poskytovatele UPC. Internet O2 toho dosáhl především vyrovnanou tarifní nabídkou, v níž se najde každý svoji cenovou hladinu.

Celá nabídka společnosti O2 dokázala rozdělit O2 internet do celkem pěti kategorií. Na své si tak přijdou nejen hráči online her, ale také běžní uživatelé, kteří O2 internet hodlají používat k základní emailové komunikaci či práci přes internet. Pojďme se nyní na konkrétní tarify podívat detailněji.

Co vám nabídne O2 internet pro nenáročné uživatele?

Pokud patříte mezi méně náročné uživatele a postačí vám naprosto běžné internetové připojení, tak se dostanete s cenou u O2 do velice příjemných částek. Nejnižší tarif internetu na doma vás vyjde jen na 299 Kč měsíčně v aktuální akci a internet O2 při něm dosáhne rychlosti až 50Mb/s. Tato rychlost je naprosto dostačující pro klasické prohlížení webových stránek, odesílání emailů a mimo jiné i sledování filmů a videí v nižší kvalitě.

Standardní uživatelé se mohou vydat „zlatou střední cestou“

Další tarify jsou pak ideální pro uživatele, kteří hodlají O2 internet využívat především k multimediální zábavě online. Kapacita 100Mb/s a 250Mb/s jsou už velice slušnými hodnotami a internetové připojení s touto rychlostí zvládne v pořádku i streamy a filmy v HD kvalitě a pro klasické využití nemusíte mít žádné zábrany.

Internet O2 už v této kvalitě i postačí na hraní online her, ale občasné pády odezvy se ukázat mohou. Cena těchto internetových nabídek se pohybuje při aktuální akci v ceně 399 a 499 korun, přičemž mimo ni jsou oba dva tarify přibližně o 100 Kč měsíčně dražší než teď.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.