792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Přenosný internet od Vodafone nabízí až 60 GB dat

Přenosný internet od Vodafone nabízí až 60 GB dat

Publikováno: 15. 5. 2018375 slovČtení na 1.9 min.

V současné době chce mít každý připojení k internetu, ať už je kdekoli, k čemu se skvěle hodí přenosný internet, jež si s sebou můžete vzít prakticky kamkoli. Určitě nám dáte za pravdu, že být online je v moderním světě zkrátka nepsanou nutností a jsou mezi námi dokonce tací, kteří si neumí představit, že by byli byť jen na pár minut nebo hodin offline.

Pro ně by to byla doslova noční můra.

Znáte přenosný internet?

Je to možná zbytečná otázka, ale kdo ví – možná si dnešní článek čte někdo, kdo o přenosném internetu ještě neslyšel, natož pak aby znal přenosný internet od Vodafone. Proto si tuto možnost, jak být kdykoli a kdekoli online, v následujících řádcích společně trochu blíže představíme.

Přenosný internet „Připojení bez kabelu Naplno“

Přesně takhle se jmenuje přenosný internet od Vodafone, který zákazníkům nabízí datový limit 60 GB a rychlost stahování až 8/4 Mbit/s.

Na začátku tedy můžete disponovat 60 GB dat, které lze díky rychlosti stahování využívat jak k prohlížení internetu, tak psaní emailů, stahování hudby nebo sledování filmů. Jakmile svých 60 GB vyčerpáte, dojde k dočasnému zpomalení rychlosti připojení – v takovém případě budete moci využívat rychlost pouhých 256 kbit/s, což může být pro někoho opravdu málo.

Kam všude si internet můžete vzít s sebou?

Výhodou přenosného internetu je skutečnost, že vás vlastně nikterak neomezuje. Můžete si ho s sebou vzít prostě kamkoli, ať už to bude do školy, na chalupu nebo chatičku, vzít si ho můžete do kanceláře, na cesty nebo prostě kamkoli, kam vás vaše kroky zavedou. U přenosného internetu totiž nejste nijak omezováni připojením pouze k jedné adrese, ale naopak budete využívat své vlastní Wi-Fi připojení s pomocí modemu Vodafone B3000.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.