792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Zlatá střední cesta, aneb srovnání tarifů s ideálním poměrem ceny a výkonu

Zlatá střední cesta, aneb srovnání tarifů s ideálním poměrem ceny a výkonu

Publikováno: 11. 2. 2021403 slovČtení na 2 min.

Žijeme v době, kdy už jsou veškeré potřeby na volání i komunikaci téměř nekonečné. Naprostá většina operátorů tak nabízí neomezené tarify, které jsme v rámci srovnání tarifů už porovnávali, ale bylo by chybou nenabídnout srovnání tarifů i klientům, kteří nepatří mezi ty nejnáročnější.

V tomto srovnání tarifů tedy potkáte především tarify se zaměřením na porovnání ceny a výkonu, které mohou být pro různé uživatele zlatou střední cestou k neomezeným možnostem podle svých představ.

Vodafone se svými tarify Smart a Red

Společnost Vodafone se do srovnání tarifů pouští rovnou s dvojicí tarifních nabídek, které stojí za zmínku. Nabídka Smart cílí především na lidi s potřebou častějšího volání a jen s občasnou nutností používat data. Porce 100 megabitů a minut, nebo 250 vyjde již od 349 Kč měsíčně.

Oproti tomu nabídka Red se potom věnuje lidem s aktivní potřebou komunikace jak formou volání a SMS, tak i mobilních dat. Tarify startují od 749 Kč, přičemž nabízí již v základu neomezené minuty a nejnižší datová sazba je 1,5Gb. Nejdražší Red je poté za 1099 Kč s 10 gigabitovou porcí.

Srovnání tarifů T-mobile s námi

T-mobile se do boje pouští se sérií tarifů s námi, které rovněž na 349 Kč. Nabízí ale jen 50mb mobilních dat, což vyvažují 50 minutami do všech sítí a neomezeným voláním v síti T-mobile už v nejnižší sazbě. Tarif T-mobile s námi bez hranic poté jako pomyslný strop tarifní nabídky obsahuje neomezené minuty i SMS k čemuž přidává 3gb mobilních dat. Cena je zde méně přívětivých 1499 Kč.

Vítězem testu se stává O2 NEO

Jako zlatá střední cesta s ohledem na cenu se jako vítěz porovnání tarifů zdá nabídka O2 Neo. Už v nejnižší sazbě za 499 Kč totiž nabízí nejvíce dat, konkrétně 1Gb a kompletně neomezené volání i SMS. Nejvyšší nabídka za 1 249 Kč potom obsahuje neomezené volání s bonusem 300 minut do zahraničí a téměř nevyčerpatelných 60Gb mobilních dat.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.