792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

30 % sleva na tarify u Telly TV

30 % sleva na tarify u Telly TV

Publikováno: 9. 6. 2020344 slovČtení na 1.7 min.

Telly TV se rozhodl potěšit své zákazníky, proto na začátku června začal nabízet lákavou 30% slevu na tarify. Vše v rámci kampaně s názvem „Kanály, o které nechcete přijít“. Na co se můžete těšit?

Přemýšlíte o pořízení Telly TV?

Možná patříte k lidem, kteří uvažují nad pořízením Telly TV, ale stále ještě nad svým rozhodnutím váháte. Třeba vám pomůže příjemná zpráva, že právě teď můžete při pořízení Telly výrazně ušetřit! Právě teď je totiž nejlepší čas pro její pořízení. Proč? Všem novým zákazníkům totiž nabízí zajímavé slevy na balíčky, jejichž součástí jsou prémiové televizní kanály.

Cílení na zákazníky konkurenčního Skylinku

Telly TV svojí kampaní cílí na zákazníky konkurenčního Skylinku, kteří na konci května přišli o několik oblíbených televizních stanic. Mnoho lidí nyní nemůže sledovat například TLC, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Discovery nebo Animal Planet.

Proto přišel s nabídkou, která se dá jen stěží odmítnout. Lákavá sleva 30 % pro nové zákazníky, kteří si objednají balíček Telly Střední nebo Telly Velký. Slevu přitom budou mít garantovanou po dobu dvou let a platí jak pro internetovou, tak pro satelitní televizi.

Kolik stojí tarify?

Nyní se určitě ptáte, na kolik zmíněné tarify vlastně vyjdou. Telly Střední stojí měsíčně 400 Kč, se slevou však budete platit jen 280 Kč. Telly Velký stojí 600 Kč, ale vy jej díky slevě budete mít jen za 420 Kč měsíčně. Telly Malý stojí stále stejně a to 200 Kč měsíčně.

Pokud si zákazník objedná satelitní televizi, dostane navíc 2 set-top boxy do pronájmu a to zcela zdarma.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.