792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Co je Netflix a co všechno svým klientům může nabídnout?

Co je Netflix a co všechno svým klientům může nabídnout?

Publikováno: 12. 10. 2021357 slovČtení na 1.8 min.

I když by se spousta mladých mohla otázka „Co je to Netflix?“ zdát jako vtip, tak to možná mnohdy ani sami neví. Dá se pojmout jako internetová televize. Jedná se o platformu ke streamování multimédií, která nabízí širokou knihovnu produkce.

Netflix se stal v průběhu posledních měsíců jedinou konkurencí doposud jednoznačně suverénní produkce společnosti HBO. Netflix totiž nevysílá jako internetová televize pouze cizí produkci, ale rovněž investuje do celé řady vlastních projektů s rozsáhlým rozpočtem. Možná i to je důvodem, proč je Netflix tak moc oblíbený napříč celým světem. Netflix totiž najdeme opravdu na každém kontinentu a dokonce i v řadě rozvojových zemí.

Originální a kvalitní produkce společnosti Netflix

Jedním z důvodů, proč je Netfix tak moc úspěšný, je jeho vlastní produkce. Je to vlastně stejná cesta, kterou se dokázala proslavit také konkurence v podobě HBO. Další podobné služby a produkce můžeme vidět například i v Amazon Prime, které ale oproti oběma zmíněným vysoce ztrácí. Mezi nejúspěšnější projekty společnosti Netflix patří storyline převzatá z Marvel Universe jménem Daredevil, které vznikly celkem tři série. Aktuálně nejočekávanější peckou z produkce Netflix je již druhá sezóna seriálu Zaklínač s Henry Cavillem v hlavní roli.

Výborná a konkurenceschopná platforma

Jako internetová televize rozhodně neumí zklamat. Jedná se totiž o platformu, která je vyladěná do naprosté dokonalosti. Sama internetová televize není mladým ani vzácným pojmem a většina poskytovatelů připojení a podobných služeb má zároveň i vlastní aplikaci nebo rozhraní poskytující internet TV. Služba je díky svému rozhraní dostupná na chytrých aplikacích moderních televizorů, má plnou podporu všech standardních prohlížečů na počítači a dalších zařízení, plus chytrou aplikaci pro Android a iOS. Na Netflixu tak můžete koukat opravdu kdekoliv.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.