792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Vodafone svým zákazníkům nabízí zase o něco rychlejší pevný internet

Vodafone svým zákazníkům nabízí zase o něco rychlejší pevný internet

Publikováno: 13. 12. 2018299 slovČtení na 1.5 min.

Vodafone má natolik silné pokrytí, že v současné době dokáže svůj pevný internet nabídnout neuvěřitelnému 99 % domácností. Kromě toho, že se rozrostlo jeho pokrytí, vzrostla i rychlost pevného internetového připojení, což je pro zákazníky určitě zajímavá a lákavá novinka.

Pevný internet od Vodafone zrychluje

Červený operátor Vodafone, který patří mezi nejsilnější trojici hráčů na českém trhu, může v současné době více než 50. tisícům domácností nabídnout pevný internet o rychlosti až 1 GB za sekundu, což je opravdu neuvěřitelná rychlost.

S takto rychlým pevným internetem byste na stahování filmu ve Full HD nečekali déle, nežli jednu minutu, což je opravdu neuvěřitelná rychlost a není se tak čemu divit, že zákazníci, kteří mohou doma tuhle rychlost využívat, jásají nadšením.

Zlepšení se dočkají i ostatní

Abychom zde ale nezmiňovali pouze domácnosti, které si mohou užívat tuhle bleskurychlou rychlost, rádi bychom ještě uvedli, že se Vodafone výrazně zlepšil i v poskytnutí služeb v podobě internetu o rychlosti 100 Mb za sekundu. Tuto rychlost mohlo v loňském roce využívat pouze 14 % domácností, kdežto nyní je to celá jedna třetina. Takže i tady červený operátor zaznamenává úspěchy.

Cíle do roku 2020

Vodafone si dalo za cíl nabídnout do roku 2020 síť nové generace polovině zákazníků. Už nyní se aktivně podílí na splnění svých cílů, navazuje spolupráci i s dalšími partnery a výrazně tak přispívá tomu, aby si rychlý internet mohlo užívat co možná nejvíce lidí.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.