792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Mobilní data můžete výhodně využívat i v Chorvatsku

Mobilní data můžete výhodně využívat i v Chorvatsku

Publikováno: 23. 7. 2019352 slovČtení na 1.8 min.

Chorvatsko je jednou z nejoblíbenějších dovolenkových destinací, kam i letos míří několik tisíc Čechů. Pokud k nim patříte i vy, pak určitě uvítáte, že i na dovolené za hranicemi naší země budete moci svá mobilní data využívat výhodně.

Mobilní data za super cenu

Mobilní data v dnešní době využívá stále více lidí. Mohou být díky nim online prakticky kdykoli a kdekoli, což je nejen praktické, ale i pohodlné. Není se čemu divit, že to tento komfort nechtějí přijít ani tehdy, kdy si zrovna vyjedou na zaslouženou dovolenou.

Dobrou zprávou je, že bez mobilních dat na dovolené mimo ČR nebudete a jako třešničku na dortu ještě přidáme fakt, že vás to nevyjde nijak zvlášť draho.

Domácí datový tarif nebo předplacená karta?

Vzhledem k tomu, že Chorvatsko spadá do Evropské unie, platí zde evropský roaming. To znamená, že si zde vystačíte se svým domácím datovým tarifem. Jiné by to ale bylo v případě, kdy byste chtěli svá mobilní data nasdílet třeba dětem – pak už byste vystačit nemuseli.

Takže co teď?

Řešení se nabízí v podobě chorvatské předplacené karty, kterou můžete pořídit hned na první čerpací stanici v Chorvatsku – dále se dá sehnat v trafikách, na poštách nebo přímo v prodejnách jednotlivých operátorů.

Jaká je nabídka?

Pojďme se podívat, co je pro vás v Chorvatsku k mání, co se týče předplacených karet s neomezenými mobilními daty.

Vybírat můžete ze dvou možností:

  • předplacená karta A1
  • předplacená karta Bonbon

U předplacené karty A1 zaplatíte za týdenní balíček 280 Kč, aktivovat si ho můžete i denně za 50 Kč. V případě předplacené karty od virtuálního operátora Bonbon zaplatíte za týdenní balíček 240 Kč.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.