O2 výhody se dají bez nadsázky nazvat jako ten největší králík z klobouku, kterého O2 oproti ostatním operátorům má. Víceméně jediné O2 poskytuje službu jako O2 extra výhody a dostává tak svoje zákazníky do příjemné pozice výběru slev na služby a produkty zcela zadarmo v rámci placených telekomunikačních služeb.

O2 výhody nabízejí slevy všem zákazníkům bez ohledu na to, jestli mají připojení k internetu nebo mobilní tarif. Všichni na ně mohou dosáhnout a všem O2 extra výhody nabídnou celou řadu velice zajímavých slevových akcí.

Tradice na kterou se nezapomíná

Možná si pamatujete, že už před lety jste si mohli v rámci O2 aplikace nebo pomocí sestřelování kachniček v online minihře, vydobýt O2 extra výhody. Ty se ale většinou otáčely jen kolem operátora O2 a mohli jste tak získat volné minuty, data nebo další podobné služby.

Dnešní O2 extra výhody oproti předchozím verzím nabízejí spoustu zajímavých akcí od smluvních partnerů modrého operátora a díky tomu si opravdu vybere kdokoliv.

Co vám mohou například O2 extra výhody nabídnout?

A co kdybychom se přesunuli ke konkrétním výhodám? Od volných minut volání se O2 přesunulo k celé řadě partnerů u nichž máte možnost objednávat jak produkty, tak i služby s procentuálními slevami.

Jedněmi z nejfrekventovanějších slevových akcí jsou výrobky společnosti Tescoma. Ta u nás už dlouhou dobu patří mezi nejlepší výrobce kuchyňského vybavení a O2 extra výhody jsou schopny nabídnout až 20% slevu na jejich produkty. Pro milovníky cestování pak O2 nenabídne jen mobilní internet, ale také zajímavé slevy v podobě výrazných úspor na jízdném u Českých drah. Nakupovat ale můžete také sportovní oblečení, módu či dokonce obuv značek jako Baťa. O2 extra výhody zkrátka nabízejí desítky výborných nabídek!