792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Ocenění pro Vodafone za nejlepší hlasové služby

Ocenění pro Vodafone za nejlepší hlasové služby

Publikováno: 31. 5. 2018241 slovČtení na 1.2 min.

Vodafone získal certifikát „nejlepší v testu“ a to konkrétně Best in Test, Best in Data, Best in Voice. Za co? V testování totiž dokázal obstát na výbornou! Ukázalo se, že je nejspolehlivějším poskytovatelem hlasových služeb a nejvyššího skóre dosáhl i v testování datových přenosů. Takové ocenění je pro mobilního operátora klíčové a představuje důležitý milník.

Nezávislé testování

Testování probíhalo pod křídly společnosti P3 communications, která se zaměřila jak na kvalitu hlasových hovorů, tak i na datové přenosy. K testování použila mobilní telefony Samsung Galaxy S8, proběhlo celkem 4800 hovorů a 1900 datových testů.

Ptáte se, kolik bodů si Vodafone nakonec odnesl? Budete mile překvapeni, že z celkového množství 1000 bodů ztratil bodů pouze pár, získal totiž celkem 942 bodů, což je opravdu úctyhodný výkon.

Vodafone je právem hrdý

Získané ocenění je pro Vodafone zaslouženou odměnou. Generální ředitel, pak Petr Dvořák prohlásil, že jsou pro ně výsledky testování oceněním jejich dosavadní práce, ale zároveň dodal, že rozhodně nemají v plánu polevovat. Nadále se budou snažit nabízet svým zákazníkům ještě lepší a ještě kvalitnější služby.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.