792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Porovnání levných tarifů. Kde získáte nejvíce do 500 Kč?

Porovnání levných tarifů. Kde získáte nejvíce do 500 Kč?

Publikováno: 20. 6. 2023388 slovČtení na 1.9 min.

Mobilní tarify jsou dnes jednou z nejdůležitějších součástí našeho života. Umožňují nám komunikovat kdykoliv a odkudkoliv, přičemž se stále zvyšují nároky na jejich objemy. V rámci toho dnes ale nepřinášíme ty nejdražší tarify, ale zcela naopak porovnání levných tarifů.

Nebudeme se přitom specializovat na ty opravdu nejlevnější možné tarify. Místo toho se podíváme na porovnání levných tarifů, které se pohybují jenom lehce pod pěti sty korunami.

T-mobile vám příliš možností nenabídne

Pokud chcete využívat standardní tarify s T-mobile, tak mobilní tarif nabídne cenu 349 Kč měsíčně, což je dost daleko pod pěti sty korunami. Jenže zároveň nemůžete příliš očekávat. Tarif je totiž vedená jako neomezený, co se týče SMS a volání do sítě T-mobile, jinak nic víc nenabídne. Mimo toho dostanete ten nejzákladnější možný objem 50Mb dat, což stačí maximálně na občasné prohlédnutí jízdních řádů, ale při projíždění sociálních sítí by data zmizela v rámci několika málo minut.

Vítěz porovnání levných tarifů od Vodafone

V tomto porovnání levných tarifů rozhodně nabídne mnohem lepší možnost Vodafone. Nejlevnější mobilní tarif v nabídce přitom figuruje za zcela stejnou cenu, ale nabídne vám mnohem více zábavy.

A to především proto, že se zde nehraje na neomezenou komunikaci v síti. Naopak mobilní tarif nabídne sto minut volání kamkoliv jenom potřebujete. Stejně tak nabídne i dvojnásobný objem dat, tedy 100Mb, což také není žádná sláva, ale dá se s tím lépe kalkulovat.

500 Kč je opravdové minimum

Z porovnání levných tarifů si můžete všimnout, že zmíněná částka je opravdové minimum, které se dá za moderní tarif dát. Spíše naopak se dnes potkáte s tarify lehce na 500 Kč, které vám ale nabídnou mnohem lepší hodnoty. Takové mobilní tarify už jsou vhodné i pro aktivnější uživatele, ale stále nemají příliš co nabídnout.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.