792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

S vysíláním ČT3 se počítá jen do září

S vysíláním ČT3 se počítá jen do září

Publikováno: 12. 5. 2020259 slovČtení na 1.3 min.

Česká televize v březnu spustila novou stanici nesoucí název ČT3. Před několika dny však vydala prohlášení, že se s vysíláním této podružné stanice nevysílá po dobu delší, nežli jen několika měsíců. ČT 3 by tak měla běžet jen do září tohoto roku.

ČT3 myslela především na seniory

Vysílání stanice České televize nadchlo především starší generaci. ČT 3 totiž myslela převážně na seniory, pro které si připravila opravdu bohatý program. Na stanici se vysílají nejen aktuální zprávy, které jsou přizpůsobené věkové skupině, ale běží zde zejména tematický magazín s názvem Život na třetí.

Statistiky dokazují, že je o vysílání zájem

Ze statistik České televize jasně vyplývá, že je o vysílání podružné stanice s číslem 3 v jejím názvu obrovský zájem. Ten mají především osoby starší 60 let, které obsah stanice nadchl a s oblibou jej sledují.

Stanice nebude vysílat déle nežli do září

Ačkoli je o vysílání zájem a stanice se těší velké oblibě, vydala Česká televize prohlášení, že vysílání bude probíhat jen po dobu trvání nouzového stavu. V případě, že by nouzový stav skončil dříve, plánuje se vysílání stanice ČT 3 jen do září tohoto roku. V provozu by tak byla jen šest měsíců.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.