792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

T-Mobile zrychlil DSL internet až na 100 Mbit/s

T-Mobile zrychlil DSL internet až na 100 Mbit/s

Publikováno: 23. 10. 2018272 slovČtení na 1.4 min.

Není to tak dávno, co jsme vás informovali o tom, že O2 zrychluje svůj DSL internet a cca 1,5 milionům domácností tak umožňuje přechod na vyšší tarify. Jako první ale se změnou rychlosti DSL internetu přišel dominantní hráč na trhu – mobilní operátor T-mobile.

Rychlejší DSL internet až 100 Mbit/s

Díky změně rychlosti, se kterou T-Mobile přišel před koncem září letošního roku, budou moci uživatelé využívat rychlejší a stabilnější pevné připojení k internetu. Dvě třetiny domácností, které až do této chvíle využívaly nižší tarif, mají nyní možnost přejít na DSL internet o rychlosti 50 Mbit/s, jedna třetina domácností pak získá šanci změny rychlosti internetového připojení až na příjemných 100 Mbit/s, což už je pořádná rychlost, která dokáže uspokojit i velmi náročného uživatele.

Televize přes internet bez sekání

Ve stále větším počtu domácností můžeme vidět populární televize přes internet, jejichž obliba neustále roste a stejně tak i počet uživatelů, kteří si nechtějí nechat ujít jediný díl oblíbeného pořadu a s radostí tak využívají možnosti nejen zpětného přehrávání, ale například i přetáčení reklam. Rychlejší DSL internet uživatelům umožní sledovat IPTV i na vícero zařízeních, aniž by docházelo k nepříjemnému zasekávání.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.