792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Tarify za pár korun od nového italského operátora

Tarify za pár korun od nového italského operátora

Publikováno: 22. 1. 2019366 slovČtení na 1.8 min.

Jak by se vám líbilo využívat tarify s velkým množstvím dat, které by vás po cenové stránce vyšly jen na pár korun? Zatímco u nás je tohle nesplněný sen, v Itálii je to naprosto běžná realita! Díky novému mobilnímu operátorovi Iliad nastala na italském trhu doslova tarifová revoluce.

Tarify za hubičku

Nový italský operátor známý jako Iliad je v pořadí již čtvrtým operátorem na trhu. Na zákazníky se vytasil s nabídkou tarifu, jež zahrnoval neomezené volání i SMS zprávy a k tomu všemu 30 GB dat za cenu, jež v přepočtu na české koruny vychází na cca 155 Kč.

Tento tarif bez váhání využil milion zákazníků, další půl milion zájemců pak mohl získat tarif s neomezeným voláním i posíláním SMS zpráv a k tomu navíc ještě 40 GB dat, tentokrát za cenu cca 180 Kč, což je opět velmi lákavé.

Počet zákazníků roste

Vzhledem k tomu, jak levně a výhodně operátor nabízí své tarify, se není čemu divit, že počet zájemců nezastavitelně roste. Během prvního čtvrt roku působení na trhu zaznamenal operátor celkem 3 miliony nových zákazníků a to je počet, o kterém se jiným mobilním operátorům za tak krátký čas může jen zdát.

Neomezený tarif s 50 GB dat za 210 Kč

V současné době nabízí italský operátor Iliad opravdu lákavý tarif, kterému lze za ty peníze jen stěží odolat. Nově si u něho mohou zákazníci sjednat neomezený tarif, který nabízí 50 GB dat a který měsíčně stojí pouhých 210 Kč. Cena za takový tarif se zdá dokonce až směšná, ale když se podíváte na nabídku u nás, podobný tarif si zde můžete sjednat za částku 2 499 Kč – a to je opravdu hodně velký rozdíl.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.