Vánoční kampaň od O2 je v plném proudu. Od prvního listopadu vám modrý mobilní operátor nabízí nejvýhodnější ceny mobilních telefonů i jiné elektroniky – a to jak na kamenných prodejnách, tak na internetových stránkách.

Jaká je vánoční kampaň od O2?

Pokud jste na vánoční kampaň od O2 netrpělivě čekali, určitě jste zvědaví, co si pro vás jeden ze tří nejsilnějších operátorů na českém trhu připravil. O2 má pro své zákazníky připraveny mobilní telefony i další zařízení, které jim v rámci vánoční kampaně nabízí za výhodné ceny.

Těšit se tak můžete i na aktuální novinky chytrých mobilních telefonů majících podporu 5G. Určitě tak je na co se těšit!

O2 chce zákazníkům umožnit darovat telefony blízkým pod stromeček

Nejen modrý operátor si dobře uvědomuje, jaká u nás v současné době panuje situace. Pro mnoho lidí to není lehké období, proto se O2 snaží zajistit svým zákazníkům možnost nadělit svým blízkým pod stromeček mobilní telefon i přesto, že mnozí z nich mají hlouběji do kapsy.

V nabídce modrého operátora proto v rámci vánoční kampaně najdete mobilní telefony od oblíbených značek Xiaomi, Apple, Acer nebo Samsung.

Vánoční kampaň od O2 není podmíněná aktivací služby

Dobrou zprávou určitě je, že vánoční kampaň od mobilního operátora O2 není podmíněna aktivací nové služby. Zákazníkovi tedy postačí, pokud bude mít u O2 sjednaný mobilní tarif a nezáleží přitom na tom, zda půjde o rezidentního zákazníka nebo o živnostníka.