792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Internetová televize bude muset zrušit přetáčení reklam

Internetová televize bude muset zrušit přetáčení reklam

Publikováno: 7. 8. 2018294 slovČtení na 1.5 min.

Internetová televize je stále oblíbenější především díky možnosti zpětného přetáčení a také skutečnosti, že si můžete přetáčet otravné reklamy. Určitě se shodneme na tom, že reklamy nikoho nebaví a když je jich ve filmu několik, spíše nás to jako diváky obtěžuje. Hlavní televizní stanice Nova a Prima už před několika měsíci zahájili „boj“ proti této službě a od internetové televize a chytré satelitní televize požadují zrušení těchto služeb.

Internetová televize a chytrá satelitní televize zruší přetáčení reklam už na podzim?

Podle nejnovějších zpráv apelují televizní giganti Prima a Nova na operátory, aby možnost přetáčení reklam zrušili již letos na podzim. Operátoři se ale brání, protože ví, že právě tyto služby jejich televize odlišují od těch klasických a navíc popularita chytrých televizí roste právě díky tomu, že diváci již nejsou nuceni sledovat zdlouhavé reklamy. Otázkou je, jak tohle všechno dopadne?!

Mohou si za to sami?

Zlé jazyky tvrdí, že si za přechod tolika množství diváků k chytrým televizím a internetovým televizím může Nova a Prima tak nějak sama. Ve snaze vydělat co nejvíce peněz právě prostřednictvím reklam jich totiž mezi pořady nacpali tolik, že to diváky začalo otravovat, a proto všemu deseti sáhli po pohodlnější možnosti, která jim nabízí přetáčení reklam i zpětné přehrávání minimálně 3 dny dozadu.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.