792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Naučte se efektivně využívat WhatsApp

Naučte se efektivně využívat WhatsApp

Publikováno: 23. 4. 2020312 slovČtení na 1.6 min.

WhatsApp je velice oblíbená mobilní aplikace, která má miliony a miliony nadšených fanoušků. Je pravda, že v současné době ovlivněné koronavirem popularita této aplikace ještě vzrostla, protože mnoho dalších lidí přišlo na její šikovné využití, pakliže se chtějí alespoň přes mobilní telefon vídat s rodinou.

Využíváte WhatsApp na maximum?

Snad každý, kdo má tuhle aplikaci nainstalovanou ve svém mobilním telefonu, moc dobře ví, že se skrze ni dají posílat zprávy, že můžete volat jak klasicky, tak i přes video nebo že můžete zakládat skupinové chaty. Ne každý ale ví, že toho tahle šikovná appka umí  ještě mnohem více.

Jste si opravdu jistí, že WhatsApp využíváte na maximum? Pokud váháte, podívejte se na další možnosti, jak si tuhle aplikaci ještě více užít.

Přišpendlete si oblíbený chat

Zatímco někomu přes tuhle aplikaci píše jen pár lidí, další ji má zalhcenou desítkami chatů. Nejjednodušší je, když si ty důležité tzv. přišpendlíte, abyste je mezi těmi ostatními nemuseli zdlouhavě hledat.

Pošlete soukromou zprávu

Ano, můžete posílat soukromé zprávy, což se hodí při skupinové konverzaci, kdy budete chtít něco napsat třeba jen jednomu účastníkovi. Na jeho zprávě podržte prst a vyberte, že chcete odpovědět soukromě.

Přečtené zprávy označte jako nepřečtené

Někdy si přečteme nějakou zprávu, ale přitom nechceme, aby druhá strana věděla, že jsme ji četli. Co s tím? Je to jednoduché! Označte danou zprávu jako nepřečtenou.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.