792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Satelitní televize od T-Mobile – jaká je?

Satelitní televize od T-Mobile – jaká je?

Publikováno: 5. 7. 2018281 slovČtení na 1.4 min.

Satelitní televize je ideální volba pro domácnosti, které si nemohou díky pomalému připojení k internetu dovolit IPTV, ale přesto si chtějí užívat pohodlí sledování televize. T-Mobile svým zákazníkům nabízí satelitní televizi za 149 Kč měsíčně.

Satelitní televize se spoustou výhod

Satelitní televizi si neinstalujete sami, k vám domů přijede technik, který na vnější stranu domu nainstaluje parabolu – ta se instaluje buď na komín, na střechu nebo na balkon. Parabola se míří na družici 1°W Intelsat 10-02, Thor 5, Thor 6, Thor 7. Součástí satelitní televize je set-top box, ke kterému si můžete přikoupit ještě další 3 stejná nebo vyspělejší zařízení.

Vyberte si, co vám více vyhovuje

T-Mobile vám dává na výběr, jestli si zvolíte levnější nebo dražší variantu set-top boxu. Levnější základní verze zahrnuje KAON NA1170 za 2301 Kč, dražší verze pak KAON KSTB2046 za 3451 Kč. Je tu i možnost splácet set-top boxy prostřednictvím splátek, kdy zaplatíte pouhou 1 Kč a poté se splátky rozloží do 23 měsíců.

Jaké funkce můžete očekávat

Ještě bychom se měli zmínit o funkcích, které můžete očekávat. Hned na začátek řekneme, že ovládání satelitní televize je opravdu jednoduché, po zapnutí se dostanete do aktuálního vysílání, do kterého se kdykoli vrátíte stisknutím tlačítka TV/EXIT. Po stisknutí tlačítka OK se dostanete do seznamu programů, mezi nimiž se jednoduše pohybujete pomocí šipek.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.