792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

T-mobile internet pro náročné uživatele

T-mobile internet pro náročné uživatele

Publikováno: 2. 2. 2021403 slovČtení na 2 min.

Ačkoliv je T-mobile především operátorem a u nás je známější díky svým mobilním službám, tak můžete využít také domácí T-mobile internet, který postačí jak běžným uživatelům, tak nabízí i zajímavou alternativu pro náročnější.

T-mobile internet totiž ve své nejvyšší konfiguraci nabízí až 1000mbit/s. V rámci nabídky ale můžete T-mobile internet získat i na rovnou třech pomalejších úrovních připojení začínajících od 50mbit/s a pochopitelnou součástí nabídky T-mobile internet je i dynamicky odstupňované nacenění jednotlivých nabídek pevného domácího internetu.

T-mobile internet za akčních 299 Kč / měsíčně na půl roku

Především u těch nejvyšších tarifů pevného internetu na doma se vám může hodit opravdu výborná akce společnosti. T-mobile internet totiž můžete jen po tuto dobu objednávat za cenu 299 Kč měsíčně na první půl rok, čímž ušetříte až několik tisíc korun za ty nejdražší internetové tarify, které určitě veškeří nároční uživatelé vyžadují. Cena je pochopitelně součástí smluvní dohody na určité období delší než zmíněný půlrok.

T-mobile XL a XXL pro náročné uživatele

Někteří uživatelé jsou nároční na rychlost internetu pro svoje vlastní potřeby. Jde například o různé podnikatele, streamery a spoustu dalších podobných lidí. Rychlost 100mbit/s dostačující pro běžné uživatele je pak najednou v tomto případě naopak těžce nedostatková a je proto lepší se opřít až do desetinásobné rychlosti.

T-mobile internet v režimu XL a XXL můžeme pořídit za cenu 799 Kč a poskytne vám až neuvěřitelnou rychlost 250mbit/s a 1000mbit/s, díky níž budete schopni plnit i ty nejnáročnější úkoly. Stejně tak podobně rychlý T-mobile internet dokáže plynule fungovat na různých pracovištích nebo ve větších domácnostech, kde je menší náročnost uživatelů vyvážena velkým počtem současně připojených zařízení, která si mezi sebe pochopitelně dělí veškeré připojení.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.