792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

T-Mobile TV spouští nový dokumentární kanál

T-Mobile TV spouští nový dokumentární kanál

Publikováno: 27. 11. 2018287 slovČtení na 1.4 min.

T-Mobile TV odteď svým zákazníkům nabízí zase něco navíc. Spustila totiž nový kanál BBC Earth, který zaručeně padne do noty každému milovníkovi přírody a dokumentárních pořadů.

T-Mobile TV získala vysílací práva

Dokumentární kanál BBC Earth si můžete na T-Mobile TV vychutnat právě proto, že společně se slovenským operátorem Slovak Telekom získala vysílací práva. Zatímco u nás v České republice se zájem o tento nový kanál odhaduje na cca několik desítek tisíc, u sousedů na Slovensku jsou pak čísla mnohem vyšší – tam se počítá se sledovaností řádově v několika set tisících.

Určitě oceníte, že je program BBC Earth opatřený titulky nebo rovnou českým dabingem, takže si zajímavé a mnohdy až dech beroucí pořady budete moci vychutnat opravdu na maximum.

T-Mobile se těší na nový dosah

Růžový operátor T-Mobile, který patří k největší trojici na českém trhu, si spokojeně mne ruce. A bodejť by taky ne! Díky získání exkluzivních práv totiž bude moci oslovit úplně nové publikum a rozšířit tak řady fanoušků T-Mobile TV.

Operátoři si jsou vědomi, že uživatelé mají zájem i o něco jiného, nežli je klasika v podobě sportovních nebo hudebních kanálů. Není se tak čemu divit, že T-Mobile využil skutečnosti, že BBC Earth za posledních 12 měsíců značně rozšířil distribuci i v regionu střední a východní Evropy.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.