792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Tarify a neomezená data. Kde je seženete nejlevněji?

Tarify a neomezená data. Kde je seženete nejlevněji?

Publikováno: 7. 7. 2022382 slovČtení na 1.9 min.

Neomezená data jsou dnes již naprostou samozřejmostí v nabídce místních operátorů. Ačkoliv to není zas tak dávno, co se dostala neomezená data i na náš mobilní trh, tak se rozhodně nabídka tarifů s rozdílnými hodnotami opravdu rychle a efektivně rozšířila.

Dnes už vám nabídnou mobilní internet, který má neomezená data, všichni důležití operátoři v rámci České republiky. U každého se ale pochopitelně setkáte s jinými cenovými nabídkami, a především i s jinými hodnotami, které mohou neomezená data mít. U kterých si ale přijdete opravdu na to nejlepší za nejméně peněz?

Společnost O2 na stříbrné příčce

Začneme trošku netradičně od prostřední pozice, protože nám bude sloužit jako parádní porovnání. Případě O2 najdeme mobilní internet bez limitů za cenu 1 099 Kč v akční nabídce. Normálně je jen o zlomek větší.

Dostaneme přitom mobilní připojení, které je limitované rychlostí 5Mb/s. nejedná se sice o závratnou rychlost, ale postačí dokonale na většinu aktivit a funkcionalit. Jen načítání multimédií v opravdu vysoké kvalitě může být při podobné rychlosti problém. Druhá příčka.

Vodafone jednoznačným vítězem

Pokud se podíváme na pozici, první tak zde rozhodně nabídne nejlepší mobilní internet společnost Vodafone. Ta nabízí mobilní data včetně víceméně nelimitované rychlosti za parádních 799 Kč. Takový neomezený tarif pod přezdívkou „Pro jednoho“ je navíc citlivě odstupňovaný za příjemných cenových sfér i pro více uživatelů.

Jen o vlas dopadla společnost T-mobile na třetím místě

U společnosti T-mobile dostanete kvalitní neomezená data o něco málo levněji než u stříbrné pozice v podání O2. Cena je tady stabilně na 1 075 Kč. V čem je ale háček? Háček je v rychlosti, která je u nejlevnějšího tarifu opravdu drobná. Proto si tak nedokáže nejlevnější mobilní internet s neomezenými daty rozhodně užít každý.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.