V černu tohoto roku spustil růžový operátor T-Mobile neomezená data na léto. Opravdu lákavá nabídka podle očekávání strhla lavinu obrovského zájmu, což mobilního operátora samozřejmě velmi potěšilo. Co ale T-Mobile nečekal, byla skutečnost, že stále vzrůstající zájem o neomezená data na léto přetíží systémy a některým uživatelům dokonce znemožní službu vůbec aktivovat.

Neomezená data na léto

O neomezená data na léto je opravdu velký zájem, což se ale dalo čekat. Většina lidí totiž v současné době mobilní data aktivně používá, protože díky nim mohou být online kdykoli a kdekoli. A když je možnost získat něco zadarmo, jen blázen by si takovou příležitost nechal ujít! Není se tak čemu divit, že si již během prvního týdne neomezená mobilní data aktivovalo několik tisíc uživatelů a jejich počet postupně narůstal.

Zájem přetížil systém

Neomezená mobilní data na léto je možné aktivovat vždy na 30 dní a to až do 31. srpna tohoto toku, kdy se služba automaticky vypne. Právě skutečnost, že lze balíček aktivovat na jeden měsíc, ale zapříčinila, že došlo k přetížení systémů. A to mělo negativní dopad na uživatele, kteří si nemohli službu vůbec aktivovat, protože se jim stránka s aplikací nechtěla načíst.

Aplikace začala hlásit chyby a uživatelům se nelíbilo, že nemohou službu využívat. T-Mobile však udělal vše pro to, aby byla služba opět dostupná bez problémů. Pokud se vám náhodou stane, že vám stránka s aplikací nepůjde načíst, nepropadejte panice. Chvíli počkejte a zkuste to znovu, mělo by to fungovat.