O2 TV sice není na trhu žádným nováčkem, protože to byl právě modrý operátor O2, který jako první před několika lety s možností internetové televize přišel, přesto si i po několika letech získává nové příznivce. Možná i vy uvažujete, že si O2 TV pořídíte, ale pohráváte si s otázkou, jestli si k televizi od O2 musíte pořizovat navíc ještě set-top box…?

Pro sledování O2 TV není set-top box potřeba

Hned na úvod jedna dobrá zpráva: pokud chcete sledovat TV od O2, nemusíte si pořizovat set-top box. To určitě potěší všechny ty, kteří nad pořízením televize od modrého operátora váhali ze strachu, že by museli investovat další peníze do set-top boxu.

Má to ale háček: musíte mít doma Samsung televizi, která je výroby starší nežli je rok 2016. Pakliže se doma díváte na televizi Samsung, která byla vyrobena po roce 2016, pak máte vyhráno.

Jak tedy televizi sledovat?

Nabízí se otázka, jak tedy budete moci televizi sledovat. Odpověď je jednoduchá: přes aplikaci, kterou najdete přímo v Samsung Store na vaší chytré televizi.

Aplikace běžela v říjnu ve zkušební verzi. Zákazníci ji tak mohli otestovat a začátkem listopadu se rozhodnout, jestli jim to vyhovuje. Službu mohou využít jak stávající, tak i noví zákazníci, modrý operátor jim navíc přispěchal naproti s nabídkou vyzkoušet službu na jeden měsíc za poplatek ve výši 1 Kč.