792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

SIMvestr u Kaktusu: speciální vánoční akce, díky které získáte data navíc

SIMvestr u Kaktusu: speciální vánoční akce, díky které získáte data navíc

Publikováno: 25. 12. 2018234 slovČtení na 1.2 min.

Kaktus si pro své staré i nové zákazníky připravil zajímavou vánoční akci s názvem SIMvestr, díky které můžete do konce roku získat data navíc. Co je pro to potřeba udělat?

Data navíc jen do konce roku

Konec roku se nezastavitelně blíží, takže by byla obrovská škoda nevyužít nabídku od Kaktusu, virtuálního operátora spadajícího pod křídla magentového operátora T-Mobile. Jen do 30. prosince tohoto roku můžete získat celkem 500 dat navíc. Jak?

Je to velmi jednoduché! Pokud máte automaticky se obnovující balíček, aktivujte si k němu jednorázový datový limit – další extra data. 500 MB dat získáte za cenu 100 Kč. Pokud automaticky se obnovující balíček nemáte, nevadí – stačí si ho pořídit a pak postupovat stejným postupem. Pokud tak učiníte, Kaktus vám k 500 MB datům přihodí ještě dalších 500 MB dat jako dárek.

1 GB dat pouze za 100 Kč?!

Kaktus vám v rámci vánoční akce SIMvestr nabízí celkem 1 GB dat pouze za 100 Kč a to se rozhodně vyplatí. Ještě musíme dodat, že je jedno, kolikrát tento postup zopakujete. Tak neváhejte a akce využijte, byla by škoda nechat si ji proklouznout mezi prsty!

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.